Elektronické jízdní řády
Elektronická úřední deska
Elektronický reklamní panel
Elektronický informační kiosek pro samosprávy
Elektronický označník
 
 

EZOP novinka - Designové elektronické zobrazovací panely

Konstrukce venkovních elektronických zobrazovacích panelů řady EZOP je navržena ve spolupráci s designovým ateliérem Kokeš Partners s.r.o., které zpracovává a realizuje urbanistické projekty městských částí. V nové konstrukci jsou zohledněny veškeré potřeby, které jsou kladeny na městský mobiliář jako takový, ale i požadavky z hlediska funkčnosti venkovních informačních displejů. Kombinace zkušeností obou firem vedla k vytvoření produktu, který je svým vzhledem určen do městského exteriéru, a který poskytne občanům i návštěvníkům města hodnotné informace dostupné 24hodin denně. Nově řešený informační stojan lze využít pro jakoukoliv aplikaci počínaje interaktivními internetovými kiosky přes elektronické jízdní řády až po prezentační a reklamní zobrazovače:

- EZOP-RegioInfo (interaktivní kiosek),

- EZOP-EUD (elektronická úřední deska),

- EZOP-JR (elektronické jízdní řády),

- EZOP-R (reklmaní zobrazovače).

Co se týká obsahu zobrazovaných informací, není využitíkiosku nijak omezeno a lze na něm zobrazovat prakticky jakékoliv multimediální soubory.

EZOP DESIGNOVÉ ELEKTRONICKÉ ZOBRAZOVACÍ PANELY novinka

Konstrukční dispozice zařízení EZOP umožňují jeho bezproblémovou instalaci do venkovních prostředí při splnění nejpřísnějších elektrotechnických a bezpečnostních předpisů. EZOP je zároveň koncipován jako zařízení v provedení antivandal s příslušnými vlastnostmi. Nová konstrukce je navržena tak, aby zobrazovací plocha byla zapuštěna do tělesa stojanu z důvodu lepší čitelnosti displeje. Jednotlivé EZOPy lze elegantně sjednotit do vícestranných provedení. Nová konstrukce umožňuje vestavění jakékoliv velikosti displeje při zachování jednotného vzhledu konstrukce.

       
 
 
 
28.08.2018

Mezinárodní odborný veletrh dopravní techniky InnoTrans 2018, konající se 18.-21.9.2018 v Berlíně. ... více »

 
Sledujte nás také na Facebooku.
Facebook
Sledujte nás také na Facebooku.
Copyright © 2012 STARMON s.r.o. - Všechna práva vyhrazena
Partneři: www.starmon.cz, Vytvořilo Pixel Design